ارائه خدمات کامپیوتر برای تمام دستگاههای دیجیتال

در مرکز خدمات و پشتیبانی کامپیوتر مگنت همیشه آنلاین آماده پاسخگویی به شما هستیم. رصد کردن کامپیوتر و موبایل شما و حفظ امنیت و کارایی آنها از خدمات برتری است که ما ارئه می دهیم. در خیلی از موارد نیازی به مراجعه شما به یک خدمات کامپیوتر محلی نیست و شما میتوانید بجای صرف هزینه اضافه و مشکل حمل و نقل دستگاه خود از خدمات آنلاین ما استفاده کنید. کافیست به وب سایت ما مراجعه کرده و با استفاده از راه های ارتباطی درخواست خدمات کامپیوتر خود را مطرح کنید.

خدمات تعمیر و نگهداری برای شرکتهای کوچک

اگر صاحب شرکت کوچکی با تعداد کمی از کامپیوتر هستید لازم نیست یک کارشناس کامیپوتر بصورت تمام وقت استخدام کنید. با استفاده از خدمات شرکتی مگنت کامپیوتر و با عقد یک قرارداد ساده میتوانید از این خدمات کامپیوتر استفاده کنید. کارشناسان ما بصورت هفتگی و یا ماهانه با یک هزینه مناسب در محل شرکت شما حضور یافته و تمامی سیستم ها را بررسی کرده و ایرادها را برطرف می نمایند. علاوه بر این در هر لحظه ای که نیاز داشتید میتوانید از خدمات آنلاین نیز استفده کنید. لازم بذکر است خدمات آنلاین برای شرکتهای طرف قراداد ما بدون محدودیت و کاملا رایگان میباشد.

اینترنت پرسرعت برای کاربران خانگی و شرکتی

مگنت کامپیوتر با داشتن نمایندگی فروش اینترنت پرسرعت از شرکتهای متعدد ایرانی بهترین سرویس را با بهترین قیمت به شما پیشنهاد میدهد. تمامی مراحل از ثبت نام گرفته تا راه اندازی و نصب توسط کارشناسان ما انجام گرفته و شما با خیالی راحت یک اینترنت پرسرعت و با کیفیت را خواهید داشت. با توجه به نیاز روزافزون به اینترنت و گسترش شبکه های اجتماعی و کسب و کار آنلاین ، کیفیت اینترنت نقش مهمی در زندگی اینروزهای ما دارد.

گفتگوی آنلاین

خدمات و پشتیبانی آنلاین

برای استفاده از خدمات آنلاین کافیست یکی از راه های تماس با ما را انتخاب کرده و مورد خود را مطرح کنید. پیشنهاد ما استفاده از خدمات گفتگوی آنلاین است تا سریعترین پاسخ را دریافت کنید. تماس تلفنی و یا ارسال ایمیل نیز دیگر راه های ارتباطی با ماست.
خدمات تلفن همراه و موبایل

خدمات گوشی و تلفن همراه

علاوه بر خدمات کامپیوتر، خدمات موبایل نیز جزئی از سرویسهای سایت ما میباشد. ساماندهی ، برروزسانی های لازم ، امنیت موبایل و حفظ اطلاعات دسترسی ، حفظ و قفل گوشی شما در صورت به سرقت رفتن و یا گم شدن و ارائه راهنمایی های لازم جهت بازیابی اطلاعات
آنتی ویروس

آنتی ویروس اورجینال

اطلاعات ارزشمند خود را در کامپیوتر و موبایل از آسیب ویروسها و یا هکرها در امان نگه دارید. یک آنتی ویروس اورجینال با بروزرسانی ها منظم خیال شما را از حفظ اطلاعات و یک وبگردی امن راحت میکند. ما از برندهای معتبر دنیا لایسنسهای قانئنی آنتی ویروس ارائه میدهیم.

چرا خدمات کامپیوتر مگنت را انتخاب میکنید؟

خدمات کامپوتر و موبایل

خدمات کامپوتر و موبایل

در تمامی مراحل برقراری تماس و پاسخگویی کارشناسان سایت ، تلاش ما این است که رابطه ای دوستانه برقرار گردد تا مراجعه کننده براحتی مشکل خود را بیان کرده و راه حلی مناسب به او پیشنهاد گردد. ما بی دریغ اطلاعات خود را در اختیار شما می گذاریم و رابطه ای با کیفیت همراه با اعتماد ایجاد می کنیم. تکنولوژی روز را برای حل مشکلات کامپیوتر و موبایل و… بکار بسته و با ارائه گارانتی خدمات و پشتیبانی خیال مشتری را برای مراجعات بعدی راحت کرده و برای هر خدمت کوچکی هزینه جداگانه دریافت نمیکنیم.